Oszczędzisz czas

Oszczędzisz czas

My załatwimy formalności

My załatwimy formalności

Liczy się jakość, która przetrwa lata

Liczy się jakość, która przetrwa lata

Zachowaj kontakt, żeby szybko nas znaleźć

Zachowaj kontakt, żeby szybko nas znaleźć

Gdy w naszym samochodzie pojawia się usterka, zwykle chcemy się jej jak najszybciej pozbyć, żeby móc się dalej cieszyć komfortową jazdą. Dlatego w przypadku pękniętej, czy porysowanej szyby lepiej zgłosić taką sytuację do warsztatu zajmującego się wymianą szyb samochodowych. Pozwoli nam to zaoszczędzić dużo czasu.

Ile to trwa?

Przeciętny czas czekania na wymianę szyby u ubezpieczyciela to aż 10 dni. U nas zwykle na wolny termin czeka się tylko 3-5 dni, a szybę wymieniamy w ciągu maksymalnie 4 godzin!

Dla porównania samochód w tym drugim przypadku trzeba zostawić na minimum dwa dni. Zaoszczędzony czas wynika z tego, że ubezpieczyciel musi się kontaktować właśnie z nami – warsztatami wymiany szyb samochodowych.

My załatwimy formalności

Wystarczy do nas zadzwonić. Po krótkiej rozmowie w której ustalimy szczegóły, to my zajmiemy się kontaktem z ubezpieczycielem. Umówimy najbliższy możliwy termin wymiany szyby i już – problem z głowy. Formalności bierzemy na siebie. To proste – wystarczy jeden telefon…

Liczy się jakość, która przetrwa lata

Montujemy zawsze oryginalne szyby producenta samochodu. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierasz najwyższą jakość.

Niestety firmy ubezpieczeniowe często montują tańsze zamienniki – mimo, że klientom należy się oryginalna szyba – o czym nierzadko nie wiedzą.

Zachowaj kontakt, żeby szybko nas znaleźć34 50 65 100

Sprawdź, gdzie możesz nas znaleźć.

Podstrona zoptymalizowana przez https://katontheroof.com.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą posiadającą swoje odziały w jedenastu miastach: Bełchatów, Częstochowa, Katowice, Lubliniec, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Sieradz, Tarnowskie Góry, Warszawa, Wieluń, Zawiercie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w celu kontaktu i umówienia się na wizytę w wybranej lokalizacji.
© Wszystkie prawa zastrzeżone - SZYBEX 2018.
PAGEART - Agencja Interaktywna Warszawa