SZYBEX to MY!

DOŚWIADCZENIE

Działamy na polskim rynku motoryzacyjnym nieprzerwanie od 1992 roku. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu w branży szyb samochodowych oferujemy naszym Klientom kompleksowe usługi oraz dostępność szerokiego asortymentu produktów w zróżnicowanych cenach.

ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Naszą firmę tworzy wyszkolony i zgrany zespół ludzi. Przyjazna atmosfera pracy sprawia, że każdy z nas podchodzi do powierzonych zadań z wielkim zaangażowaniem i starannością.

DOSTĘPNOŚĆ

Rozbudowana sieć serwisów sprawia, że jesteśmy blisko naszych partnerów. Obecnie mamy 11 oddziałów na terenie całego kraju.

ELASTYCZNOŚĆ

Jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb każdego Klienta więc usługi realizujemy również we wskazanych przez niego miejscach.

JAKOŚĆ

Będąc drugą największą siecią montażową szyb samochodowych w Polsce, gwarantujemy jakość oraz partnerską współpracę.

godzina i 30 minut to czas montażu szyby czołowej
oddziałów w Polsce
lat doświadczenia
  • "Przy okazji wymiany szyby dostałem też auto z naprawionym mechanizmem wycieraczek, wycieraczka miała luzy i zostawała wysoko. Odpadła mi osobna wizyta u mechanika. Ten miły akcent, który zauważyłem dopiero teraz, zmotywował mnie do wystawienia opinii bo nie mam jak inaczej podziękować. Sama szybka, obsługa i ceny na 5."

    Marek Gralikowski
  • “Bardzo polecam znana chyba w całej Polsce firmę... jeszcze mi się nie zdążyło a wymieniłem chyba z 20 szyb, abym wracał coś poprawiać... Przyciemniane również elementy jak i same szyby, doradzają, nie kombinują na cwaniaków... mówią że coś zrobię i jest to wykonane profesjonalnie…”

    Dominik K
  • “Szybka i profesjonalna obsługa. Szyba równo wklejona... Obsługa uważała na tapicerkę w czasie pracy i fotel kierowcy zabezpieczyli folią. Usługa ostatecznie była tańsza od informacji telefonicznej o 20 zł. Czas wymiany przedniej szyby to 3 godziny. Polecam.”

    Grzegorz Michalski
© Wszystkie prawa zastrzeżone - SZYBEX 2018.
Powered by pageart.pl